Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

13 czerwca 2019r. w 147 rocznicę urodzin Jana Szczepanika odbyła się akademia z okazji  Dnia Patrona. Postać słynnego wynalazcy, zwanego polskim Edisonem przybliżyły wiersze naszych absolwentów o patronie, piosenka „Kto to polski był Edison”, prezentacja multimedialna  w wykonaniu uczniów klas I LO c, I TT i II TE. Uczniowie obejrzeli fragmenty filmów dokumentalnych o Janie Szczepaniku, m.in. „Galicyjski geniusz” i mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie z małżeństwem Szczepaników. Na zakończenie pan dyrektor Andrzej Gregorczyk wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom Szkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Szczepaniku.

facebook_page_plugin