"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

13 czerwca 2019r. w 147 rocznicę urodzin Jana Szczepanika odbyła się akademia z okazji  Dnia Patrona. Postać słynnego wynalazcy, zwanego polskim Edisonem przybliżyły wiersze naszych absolwentów o patronie, piosenka „Kto to polski był Edison”, prezentacja multimedialna  w wykonaniu uczniów klas I LO c, I TT i II TE. Uczniowie obejrzeli fragmenty filmów dokumentalnych o Janie Szczepaniku, m.in. „Galicyjski geniusz” i mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie z małżeństwem Szczepaników. Na zakończenie pan dyrektor Andrzej Gregorczyk wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom Szkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Szczepaniku.

facebook_page_plugin