Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Nasza uczennica Wiktoria Folta z klasy 2 TT/TM wzięła udział w Warsztatach Fotograficznych "wyOBRAŹnia" organizowanych w ramach projektu "Młodzież {dla} miasta", które odbyły się 17 marca w pracowniach Fototechnicznych Zespołu Szkół  Energetycznych w Rzeszowie. Wiktoria zgłębiała tajniki ekspozycji, budowy aparatu, światła i cienia i ich znaczenia w fotografii, następnie wzięła udział w  zajęciach praktycznych, podczas których każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w profesjonalnych warunkach studyjnych i sprawdzić się jako fotograf.

Ze wszystkich prac wykonanych podczas warsztatów, wybierano najlepsze. Z radością informujemy, że praca Wiktorii zdobyła I miejsce! Nagrodzone zdjęcia  można było oglądać na wernisażu w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury od 18 kwietnia do 24 kwietnia, natomiast  a 29 maja odbyła się gala finałowa tego projektu oraz wręczenie nagród.

Uczennica nieustannie i z zaangażowaniem doskonali swój warsztat oraz dzieli się swoją pasją, działając między innymi  w Szkolnym  Kole Młodego Reportera. Efekty jej pracy będzie można zobaczyć już we wrześniu.  

Gratulujemy Wiktorii i czekamy na kolejne prace.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk