Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

Nasza uczennica Wiktoria Folta z klasy 2 TT/TM wzięła udział w Warsztatach Fotograficznych "wyOBRAŹnia" organizowanych w ramach projektu "Młodzież {dla} miasta", które odbyły się 17 marca w pracowniach Fototechnicznych Zespołu Szkół  Energetycznych w Rzeszowie. Wiktoria zgłębiała tajniki ekspozycji, budowy aparatu, światła i cienia i ich znaczenia w fotografii, następnie wzięła udział w  zajęciach praktycznych, podczas których każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w profesjonalnych warunkach studyjnych i sprawdzić się jako fotograf.

Ze wszystkich prac wykonanych podczas warsztatów, wybierano najlepsze. Z radością informujemy, że praca Wiktorii zdobyła I miejsce! Nagrodzone zdjęcia  można było oglądać na wernisażu w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury od 18 kwietnia do 24 kwietnia, natomiast  a 29 maja odbyła się gala finałowa tego projektu oraz wręczenie nagród.

Uczennica nieustannie i z zaangażowaniem doskonali swój warsztat oraz dzieli się swoją pasją, działając między innymi  w Szkolnym  Kole Młodego Reportera. Efekty jej pracy będzie można zobaczyć już we wrześniu.

Gratulujemy Wiktorii i czekamy na kolejne prace.