Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Nasza uczennica Wiktoria Folta z klasy 2 TT/TM wzięła udział w Warsztatach Fotograficznych "wyOBRAŹnia" organizowanych w ramach projektu "Młodzież {dla} miasta", które odbyły się 17 marca w pracowniach Fototechnicznych Zespołu Szkół  Energetycznych w Rzeszowie. Wiktoria zgłębiała tajniki ekspozycji, budowy aparatu, światła i cienia i ich znaczenia w fotografii, następnie wzięła udział w  zajęciach praktycznych, podczas których każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w profesjonalnych warunkach studyjnych i sprawdzić się jako fotograf.

Ze wszystkich prac wykonanych podczas warsztatów, wybierano najlepsze. Z radością informujemy, że praca Wiktorii zdobyła I miejsce! Nagrodzone zdjęcia  można było oglądać na wernisażu w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury od 18 kwietnia do 24 kwietnia, natomiast  a 29 maja odbyła się gala finałowa tego projektu oraz wręczenie nagród.

Uczennica nieustannie i z zaangażowaniem doskonali swój warsztat oraz dzieli się swoją pasją, działając między innymi  w Szkolnym  Kole Młodego Reportera. Efekty jej pracy będzie można zobaczyć już we wrześniu.  

Gratulujemy Wiktorii i czekamy na kolejne prace.

facebook_page_plugin