Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Jak każdego roku nasi uczniowie brali udział w wielu akcjach charytatywnych. Zbierali pieniążki na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Krośnie, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Górę Grosza, Krośnieńskie Hospicjum oraz Adopcję Serca. czyli dla dzieci z Afryki.

Uczniowie zbierali także plastikowe zakrętki dla chorej Emilki, makulaturę, aby pomóc misjom w Afryce, maskotki, aby pomóc chorej Hani.

Wśród działań naszych wolontariuszy znalazły się także: tworzenie papierowych żonkili na Pola Nadziei, dyżurowanie w szatni RCKP, aby zbierać pieniądze dla chorych w hospicjum, pisanie listów w obronie praw człowieka Amnesty Internetional.

Oprócz pojedynczych akcji nasi uczniowie w trakcie całego roku systematycznie pomagają podopiecznym Hospicjum i Domów Pomocy Społecznej w Krośnie.

Drodzy wolontariusze! Dostrzegamy i doceniamy każdy wasz gest oraz czas poświęcony na niesienie pomocy innym. Gratulujemy Wam i dziękujemy!

 

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk