Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Jak każdego roku nasi uczniowie brali udział w wielu akcjach charytatywnych. Zbierali pieniążki na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Krośnie, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Górę Grosza, Krośnieńskie Hospicjum oraz Adopcję Serca. czyli dla dzieci z Afryki.

Uczniowie zbierali także plastikowe zakrętki dla chorej Emilki, makulaturę, aby pomóc misjom w Afryce, maskotki, aby pomóc chorej Hani.

Wśród działań naszych wolontariuszy znalazły się także: tworzenie papierowych żonkili na Pola Nadziei, dyżurowanie w szatni RCKP, aby zbierać pieniądze dla chorych w hospicjum, pisanie listów w obronie praw człowieka Amnesty Internetional.

Oprócz pojedynczych akcji nasi uczniowie w trakcie całego roku systematycznie pomagają podopiecznym Hospicjum i Domów Pomocy Społecznej w Krośnie.

Drodzy wolontariusze! Dostrzegamy i doceniamy każdy wasz gest oraz czas poświęcony na niesienie pomocy innym. Gratulujemy Wam i dziękujemy!

 

facebook_page_plugin