We wtorek, 4 czerwca 2019 r. uczniowie klasy 1 Technikum Turystycznego  wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Marczuk wybrali się na wycieczkę po Krośnie.Uczniowie zwiedzili m.in. Muzeum Rzemiosła, gdzie zapoznali się z historią Pierwszej Krajowej Fabryki Zegarów Wieżowych Michała Mięsowicza oraz dziejami rzemiosła Polski południowo -wschodniej.Wdrapali się również na sam szczyt Wieży Farnej mierzącej 38 metrów wysokości, gdzie mogli podziwiać wspaniałą panoramę miasta oraz łagodne wzgórza Beskidu Niskiego oraz zobaczyć jeden z największych dzwonów w Polsce „Urban”  z 1639 roku i dwa, mniejsze dzwony –„Jan” i „Marian”.