Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

We wtorek, 4 czerwca 2019 r. uczniowie klasy 1 Technikum Turystycznego  wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Marczuk wybrali się na wycieczkę po Krośnie.Uczniowie zwiedzili m.in. Muzeum Rzemiosła, gdzie zapoznali się z historią Pierwszej Krajowej Fabryki Zegarów Wieżowych Michała Mięsowicza oraz dziejami rzemiosła Polski południowo -wschodniej.Wdrapali się również na sam szczyt Wieży Farnej mierzącej 38 metrów wysokości, gdzie mogli podziwiać wspaniałą panoramę miasta oraz łagodne wzgórza Beskidu Niskiego oraz zobaczyć jeden z największych dzwonów w Polsce „Urban”  z 1639 roku i dwa, mniejsze dzwony –„Jan” i „Marian”.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin