Dnia 27 maja odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy na temat Unii Europejskiej i krajów członkowskich. Wzięli w nim udział uczniowie Liceum i Technikum. Laureatami zostali:

1. Karolina Mlicka kl. II LO c
  2. Anna Górniak kl. I Te
  3. Kinga Szubra  kl. I Te

Drugim konkursem był konkurs na plakat z promujący Unię Europejską  i wybory do Parlamentu Europejskiego. Najlepszą  prace wykonała:

1. Aleksandra Żebracka kl. II LO b

Organizatorem obu konkursów był p. mgr D. Pulnar. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!