Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

MOCne kierunki i profile w SZCZEPANIKU czekają na WAS‼️
Dołączcie do Nas!!

Chcesz być prawnikiem, mediatorem sądowym, politykiem, urzędnikiem, historykiem, socjologiem, czy może psychologiem albo coachem? Interesujesz się życiem publicznym i pragniesz rozwijać swą kulturę prawną?
Jeśli interesuje Cię rozwój Twoich talentów artystycznych (literackiego, muzycznego, plastycznego, teatralnego, filmowego...)?
Wybierz profil HUMANISTYCZNY!

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z kierunkami przyrodniczymi, dołącz do grona uczniów klasy o profilu PROMEDYCZNYM!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) problematyką pożarniczą, wiążesz swoją przyszłą karierę z pracą w służbach mundurowych, w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego, ochronie osób i mienia - proponujemy Ci atrakcyjny profil POŻARNICZY!

Zapraszamy!