Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W piątek 26 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. W trakcie części oficjalnej, którą rozpoczął Dyrektor Szkoły p. Andrzej Gregorczyk, zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów oraz listy gratulacyjne dla rodziców. W drugiej części uroczystości wystąpiła Gabriela Kaźmierczyk z kl. I AB LO z pokrzepiającą piosenką dedykowaną przyszłym maturzystom.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin