Współpraca:Szukaj

19 marca 2019 uczennica klasy I TE Adrianna Nycz reprezentowała naszą szkołę na XXII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznejorganizowanym przez ZSP Nr5 w Krośnie. Motywem przewodnim tegorocznego festiwalu były lata 80-te, a więc lycra, tapir, dżins i oczywiście hity disco. Ale nie tylko! Ada wybrała piękny utwór ' Up, where we belong' śpiewany oryginalnie przez Joe Cockera i Jennifer Warnes. Ada pięknie reprezentowała naszą szkołę i wyśpiewała dyplom z wyróżnieniem.

Gratulujemy!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk