Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku rozpoczął się w "Szczepaniku" strajk nauczycieli. Będzie trwał do odwołania. W jego okresie będzie możliwe zorganizowanie w ograniczonym zakresie zajęć o charakterze opiekuńczym.

O dalszym przebiegu strajku, dotyczącym w szczególności jego przerwania lub zawieszenia, będziemy informować Uczniów i Rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Andrzej Gregorczyk - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie