Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku rozpoczął się w "Szczepaniku" strajk nauczycieli. Będzie trwał do odwołania. W jego okresie będzie możliwe zorganizowanie w ograniczonym zakresie zajęć o charakterze opiekuńczym.

O dalszym przebiegu strajku, dotyczącym w szczególności jego przerwania lub zawieszenia, będziemy informować Uczniów i Rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Andrzej Gregorczyk - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

facebook_page_plugin