Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Z radością informujemy, że uczennica klasy 1 LO b Katarzyna Kłosowicz zdobyła trzecie miejsce w Turnieju Jednego Wiersza zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Krośnie. Konkurs odbył się 21 marca - w Światowym Dniu Poezji. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoją twórczość,a także spotkać się z poetą Łukaszem Jaroszem. Nasza uczennica zaprezentowała wiersz "Zamknięcie", który nie był nigdzie wcześniej publikowany. Gratulujemy!

facebook_page_plugin