Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy  uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w w konkursie plastyczno-językowym "POZDROWIENIA Z FRANCJI".

Prace mają mieć formę kartki pocztowej i zawierać pozdrowienia w języku francuskim z podróży (rzeczywistej lub wyobrażonej) do Francji oraz elementy plastyczne związane z Francją (krajobrazy, zabytki, symbole, inne). Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Szczegóły  w regulaminie. Prace należy składać u organizatorki p. Krystyny Kenar do 10 kwietnia 2019 roku.

facebook_page_plugin