Współpraca:Szukaj

W dniu 28.01.2019 rozegrane zostały półfinały, natomiast 31.01.2019 Finał powiatowej licealiady w koszykówce dziewcząt. Nasze reprezentantki podobnie jak w roku ubiegłym okazały się bezkonkurencyjne wygrywając grupę a następnie turniej finałowy. Tradycje zostały podtrzymane, gdyż w ostatnich sześciu latach żeńska drużyna Szczepanika aż pięć razy wygrywała eliminacje miejskie i rejonowe. Organizatorem zawodów i opiekunem był pan Paweł Guzik

 

 

Oto jak wyglądała rywalizacja  w grupie finałowej.

 1. I LO – ZSP 5 (7:14)
 2. ZSP Nr 1 – II LO  (21:13)
 3. I LO – II LO (15:7)
 4. ZSP Nr 1 – ZSP Nr 5 (26:16)
 5. ZSP Nr 1 – I LO (20:16)
 6. ZSP Nr 5 – II LO (24:14)

Kolejność końcowa po eliminacjach  powiatowych:

1 miejsce  – ZSP Nr 1 Krosno

2 miejsce – ZSP Nr 5 Krosno

3 miejsce - I LO Krosno

4 miejsce  – II LO Krosno

Wygrywając powiat dziewczyny awansowały do zawodów rejonowych, które rozegrane zostały 04.03.2019 w Hali Sportowej przy ulicy Legionów w Krośnie. Organizatorem turnieju ponownie był pan Paweł Guzik pełniący również funkcje trenera reprezentacji koszykarek.

W zawodach wzięły udział zespoły:
ZSP Nr1 Krosno – mistrz powiatu Krosno grodzki
Liceum Ogólnokształcące z  Rymanowa – mistrz powiatu krośnieńskiego
II Liceum Ogólnokształcące z Jasła – mistrz powiatu jasielskiego
Liceum Ogólnokształcące ze Strzyżowa – mistrz powiatu strzyżowskiego

Jak przystało na gospodarzy nie zawiedliśmy naszych kibiców. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie swoje spotkania i z pierwszego miejsca awansowały po raz kolejny do półfinału wojewódzkiego.

Oto wyniki poszczególnych meczy:

 1. ZSP 1 Krosno – LO Strzyżów (29:9)
 2. II LO Jasło – LO Rymanów (9:25)
 3. ZSP Nr1 Krosno – II LO Jasło (34:2)
 4. LO Strzyżów – LO Rymanów (11:22)
 5. ZSP Nr 1 Krosno – LO Rymanów (26:18)
 6. LO Strzyżów – II LO Jasło (12:10)

Kolejność końcowa po zawodach rejonowych:

 1. miejsce  – ZSP Nr 1 Krosno
 2. miejsce – LO Rymanów
 3. miejsce – LO Strzyżów
 4. miejsce  – II LO Jasło

Drużyna z Rymanowa zajmując drugie miejsce, również awansowała do kolejnego etapu, który odbędzie się 18 marca o godz. 9:30 w Hali Sportowej przy ulicy Legionów. Już dziś serdecznie zapraszamy sympatyków naszej szkolnej drużyny żeńskiej.

W reprezentacji szkoły zagrały : Karolina Sajdak, Natalia Pelc, Zuzanna Janowska, Aleksandra Wodzińska, Martyna Wańdyga, Daria Frączek, Sandra Gonet, Eliza Berdel, Justyna Wojciechowska, Sylwia Płaziak , Marlena Adamska, Magdalena Zygmunt, Klaudia Wawszczak, Izabela Czelny,  oraz Nikoleta Weis.

Czekamy na dalsze sukcesy

 

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk