Filmy o szkole

Współpraca:Szukaj

WARUNKI PRZYJĘCIA
do klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
im. Jana Szczepanika w Krośnie na rok szkolny 2020/2021

 

O przyjęciu ucznia do szkoły decydować będzie suma punktów uzyskanych z egzaminów ósmoklasisty, punktów za oceny z czterech przedmiotów na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz punktów dodatkowych.

Szczegóły wkrótce ...

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk