Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Przedstawiamy ofertę fakultetów, które będą realizowane od klasy drugiej przez uczniów obecnych klas pierwszych (po gimnazjum) naszego V Liceum Ogólnokształcącego.

Proszę uczniów klas pierwszych i Rodziców o szczegółowe zapoznanie się z ofertą i procedurami jej wdrażania, a także głębokie przemyślenie wyboru z uwzględnieniem w szczególności: zainteresowań, zdolności, kierunku przyszłych studiów.

Wyboru należy dokonać do końca stycznia!