Obowiązkowe spotkanie dla wszystkich wolontariuszy 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w poniedziałek 7 stycznia 2019 r. o godz. 16.00 w RCKP. Jeśli ktoś nie może dotrzeć na tę godzinę, powinien zgłosić się w tym dniu do godz. 19.00. Wolontariusze, którzy nie zgłoszą się na szkolenie, nie będą mogli kwestować w dniu finału, czyli 13 stycznia.

Jeśli macie pomysły na wspólną zabawę przed i po "światełku do nieba", czekamy na Was 7 stycznia o godz. 15.30 w sali widowiskowej RCKP.

W piątek 4 stycznia zapraszamy do RCKP na godz. 14.45 do przygotowania puszek dla kwestujących.

Niech gra orkiestra ludzkich serc!

Sztab WOŚP w Krośnie