19 grudnia 2018 roku  odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie uroczystość rozdania  stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Dyplomy wraz z wyrazami uznania i życzeniami dalszych sukcesów wręczyły wicewojewoda pani Lucyna Podhalicz oraz kurator oświaty pani Małgorzata Rauch. Wśród stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły- Izabela Wilk z klasy 3TE oraz Rafał Gazda z klasy 3 LOa.

Spotkanie uświetniły występy wybitnie uzdolnionych uczniów z Podkarpacia m. in. Roksany Węgiel, zwyciężczyni konkursów „The Voice  Kids” i „Eurowizja  Junior 2018”.

Laureatom serdecznie gratulujemy.