"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Współpraca:Szukaj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
ogłasza nabór uczniów Technikum Nr 1 do udziału w projekcie

„Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Działania 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, którego Beneficjentem jest Gmina Miasto Krosno - organ prowadzący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

UWAGA: Termin rekrutacji zostaje wydłużony

Osoby zainteresowane udziałem w  w/w kursach mogą składać  formularz zgłoszeniowy w biurze projektu.

Termin składania formularzy: do 11 stycznia 2019r.

Ogłaszamy nabór uczniów/uczennic Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika
w Krośnie  do niżej wymienionych formy wsparcia:

  • Kurs języka angielskiego zawodowego (dla zawodów: technik ekonomista, technik handlowiec, technik spedytor, technik obsługi turystycznej, technik technologii odzieży, technik przemysłu mody),
  • kurs komputerowe wspomaganie firmy (dla zawodu technik ekonomista),
  • kurs obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy (dla zawodów: technik ekonomista, technik handlowiec, technik obsługi turystycznej),
  • kurs operatora wózków jezdniowych  (dla zawodów: technik handlowiec i technik spedytor – uczniowie/uczennice pełnoletni).
  • kurs stylizacji i makijażu  (dla zawodów: technik technologii odzieży, technik przemysłu mody).

Rekrutacja przebiegać będzie zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie rekrutacji.

Planowany termin realizacji kursów - od stycznia 2019 r. do czerwca 2019 r.

Szczegółowe informacje, Regulamin rekrutacji i niezbędne wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.zsp1.fc.pl oraz w biurze projektu – budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, ul. Podkarpacka 16 - pokój B6,  codziennie w godz. 15:00 - 16:00..

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk