W dniu 10.12.2018r. uczennice naszej szkoły realizujące program  „Szkolny Klub Sportowy” wzięły udział w warsztatach organizowanych przez  PWSZS w Rzeszowie wspólnie z PWSZ w Krośnie pod nazwą SPRAWDŹ SWÓJ STAN SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ.

Program warsztatów był bardzo bogaty i ciekawy, miedzy innymi:
1. Pomiary somatyczne 2. Sprawdź swoje zmysły, 3. Szybkość i precyzja czyli logistyka w procesie produkcji 4. Twoje ręce mogą uratować komuś życie 5. Wiem co jem- co kryją w sobie napoje izotoniczne? 6. Koktajle, shake i smoothies na bazie owoców i warzyw 7. Muzyczno- taneczne formy rekreacji ruchowej.

Naszą szkołę promowały:

Klaudia Burzyńska
Anna Gosztyła
Ewelina Kubas
Patrycja Kuliga
Iwona Liput
Agata Torba
Amanda Bargiel

Spotkanie- warsztaty odbyły się w super sportowej atmosferze, czego dowodem są zdjęcia.

Opiekun grupy Monika Szuba