Współpraca:Aktualne projekty

Szukaj

Dziś uroczyście rozpoczęliśmy realizację programu ERASMUS+. Do naszej szkoły (i do nas) przyjechała młodzież z Francji, Niemiec, Rumunii i Węgier - wraz z nauczycielami. Pierwszy dzień zaczął się od uroczystego przywitania Gości przez Pana Dyrektora. Później nasi przyjaciele zapoznali się z naszą szkołą i jej historią, po czym zaprosiliśmy ich na krótki występ artystyczny Kabaretu SSOK i zespołu muzycznego. Zaraz potem przystąpiliśmy do pracy. Młodzież uczestnicząca w projekcie ciekawie zaprezentowała kulturę swoich krajów, opowiadając o najciekawszych i najbardziej charakterystycznych świętach i wydarzeniach w ciągu roku. Nie bez powodu. Kilka chwil później miał miejsce przedpremierowy pokaz naszego Erasmusowego kalendarza kulturowego. Po przerwie śniadaniowej udaliśmy się na zwiedzanie miasta pod kierunkiem naszych nauczycieli, którzy przybliżyli gościom historię Krosna i opowiedzieli o jego zabytkach. Zwieńczeniem oficjalnej części pierwszego dnia pobytu było spotkanie uczestników projektu z Prezydentem Miasta Krosna, panem Piotrem Przytockim.

Zapraszamy na krótką fotorelację z pierwszego dnia!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk