18 kwietnia 2018 r. na lekcji 3 (godz. 940) odbędzie się akademia transmitowana on-line z okazji Dnia Patrona. W tym czasie zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o Janie Szczepaniku, w którym udział wezmą dwuosobowe reprezentacje wszystkich klas pierwszych.

Uczniowie będą odpowiadać parami na wylosowane pytania z zakresu biografii i wynalazków Jana Szczepanika.

Prosimy wychowawców tych klas o podanie nazwisk wybranych uczniów do piątku do godz. 12 (wg wcześniejszej informacji w dzienniku elektronicznym z dnia 13.03.2018 r.).

Wręczenie nagród z tego oraz innych szkolnych konkursów nastąpi ok. godz 10.30 (w celach organizacyjnych prosimy zainteresowanych nauczycieli o odpowiednie zgłoszenie organizatorom do 13 kwietnia).

Na akademię czyli na godzinę 940 zapraszamy laureatów wspomnianych wcześniej konkursów do sali A17.

Organizatorzy Dnia Patrona