Nasi praktykanci realizują praktyki zawodowe w Niemczech. Ekonomiści uczą się zakładania i prowadzenia firmy pod okiem opiekuna – Pana Martina Kozlovsky. Zajęcia odbywają w ośrodku, w którym są zakwaterowani . Handlowcy natomiast odbywają swoją praktykę w sklepach Netto Marken-Discount w Lipsku (4 osoby) i w Schkeuditz (4 osoby). Nie mają już tak dobrze jak ekonomiści, bo muszą dojeżdżać. Praktykanci zostali bardzo ciepło przyjęci, pracownicy sklepów są dla nich przychylni i służą pomocą.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk