Tak spędzamy czas wolny

W poniedziałek (26 lutego), kiedy zwiedzaliśmy Lipsk, nie udało nam się zobaczyć panoramy miasta z tarasu największego budynku w mieście. Kilkunastostopniowy mróz pokrzyżował nasze plany, ale nadrobiliśmy to w sobotę (3.03.2018 r.). W godzinach popołudniowych udaliśmy się do centrum miasta, aby zobaczyć panoramę miasta (widoki naprawdę piękne), przejść się jeszcze raz poznanymi ulicami miasta i zrobić pierwsze zakupy. Wieczór spędziliśmy w ośrodku, odpoczywając przed niedzielną wycieczką do Drezna.

Praktykanci i opiekunki

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk