Współpraca:Szukaj

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza  wszystkich     Gimnazjalistów      z   terenu   województwa       podkarpackiego      do    udziału  w  Wojewódzkim       Konkursie    Wiedzy  „Jan   Szczepanik  - polski   Edison i jego epoka”. Celem  konkursu jest popularyzowanie    wiedzy   o  słynnym  wynalazcy  i  patronie  naszej  szkoły,  związanym z Krosnem i jego okolicami oraz Przemyślem i Tarnowem. Miejsca 1-3 są punktowane przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.
Warunkiem udziału

w etapie finałowym konkursu, który planujemy na 2 marca  2018 roku jest rozwiązanie quizu on-line w dniu 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) w godzinach od 17.00 do 20.00.   Quiz  będą  mogły  rozwiązać  tylko  te  osoby,  które  wcześniej  uzyskają  dostęp  do  platformy konkursu. W tym celu najpóźniej do 20 lutego 2018 roku należy zgłosić chęć udziału  w    konkursie   na  adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   podając    w    temacie   e-mail  koniecznie:

„Wojewódzki konkurs o Szczepaniku”, a w treści następujące dane:
          - imię i nazwisko,  e-mail (czytelnie) oraz klasę ucznia/uczniów,  
          - nazwę, adres i telefon szkoły,
          - imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna.

Uczeń tylko jeden raz może podejść do rozwiązania quizu i ma na to 10 minut od momentu  rozpoczęcia.   Do   finału   zakwalifikuje   się   15   uczniów   z   największą  liczbą   punktów. Zobacz szczegółowy regulamin,  a w nim informacje o materiałach pomocniczych oraz wzór zgłoszenia.

Organizatorzy: Bogusława Kopczyk i Anna Zając
                            (tel. 13 43 216 81, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

                                       Dyrektor   ZSP Nr 1
                                 im. Jana Szczepanika w Krośnie
                                       Andrzej Gregorczyk


facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk