Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza  wszystkich     Gimnazjalistów      z   terenu   województwa       podkarpackiego      do    udziału  w  Wojewódzkim       Konkursie    Wiedzy  „Jan   Szczepanik  - polski   Edison i jego epoka”. Celem  konkursu jest popularyzowanie    wiedzy   o  słynnym  wynalazcy  i  patronie  naszej  szkoły,  związanym z Krosnem i jego okolicami oraz Przemyślem i Tarnowem. Miejsca 1-3 są punktowane przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.
Warunkiem udziału

w etapie finałowym konkursu, który planujemy na 2 marca  2018 roku jest rozwiązanie quizu on-line w dniu 26 lutego 2018 roku (poniedziałek) w godzinach od 17.00 do 20.00.   Quiz  będą  mogły  rozwiązać  tylko  te  osoby,  które  wcześniej  uzyskają  dostęp  do  platformy konkursu. W tym celu najpóźniej do 20 lutego 2018 roku należy zgłosić chęć udziału  w    konkursie   na  adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   podając    w    temacie   e-mail  koniecznie:

„Wojewódzki konkurs o Szczepaniku”, a w treści następujące dane:
          - imię i nazwisko,  e-mail (czytelnie) oraz klasę ucznia/uczniów,
          - nazwę, adres i telefon szkoły,
          - imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna.

Uczeń tylko jeden raz może podejść do rozwiązania quizu i ma na to 10 minut od momentu  rozpoczęcia.   Do   finału   zakwalifikuje   się   15   uczniów   z   największą  liczbą   punktów. Zobacz szczegółowy regulamin,  a w nim informacje o materiałach pomocniczych oraz wzór zgłoszenia.

Organizatorzy: Bogusława Kopczyk i Anna Zając

Dyrektor   ZSP Nr 1