Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

Wczoraj odwiedziła naszą szkołę studentka z Portugalii. Catarina to przemiła dziewczyna przebywająca w Krośnie w ramach programu Erasmus . W czasie spotkania opowiadała w języku angielskim o swojej ojczyźnie i podzieliła się swoimi upodobaniami kulinarnymi. Nie wszystkie klasy miały możliwość uczestniczenia w tym interesującym spotkaniu, więc mamy niespodziankę. Kilka informacji o Portugalii znajdziecie w mailu od Catariny:

"My name is Catarina and I’m 20 years old. I am currently in Krosno doing Erasmus to expand my knowledge in my studies area. I come from Braga, a city placed in the north of Portugal – also close to Spain –, a very beautiful city filled with cultural events. As you may know, Portugal is a small country and 5 hours is enough for traveling from the north to the south of the country. Euro (€) is our currency and Lisbon is our capital. Lisbon is a city filled with historical monuments and very colorful. One interesting fact about Lisbon is that it has the longest bridge in Europe – the name is Vasco da Gama Bridge: named after one of our most famous navigators! Although we are not a very famous country, we have some personalities who puts us in the world’s eye: like Cristiano Ronaldo. Also, we are famous for our delicious food and our tasteful wine (Porto Wine)!
I am very thankful for the opportunity of speaking a little bit about the place that is my home and very pleased with all the hospitality. I truly hope to see you again!"

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że się jeszcze zobaczymy.
Monika Leczek

facebook_page_plugin