Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Klub Konsumentów

YES

Dnia 1 listopada 2017 r. na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie 41-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z Panem Dyrektorem Andrzejem Gregorczykiem wzięła udział w kweście organizowanej przez Towarzystwo Św. Brata Alberta w Krośnie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich kwestujących oraz hojności osób odwiedzających groby swoich bliskich zmarłych zebrano kwotę 21.801,37 zł., w tym młodzież ZSP Nr 1 im. Jana Szczepanika zebrała kwotę – 4.455,68 zł. Środki zebrane w kweście zostaną przeznaczone na potrzeby „Kuchni dla Ubogich” oraz schroniska dla bezdomnych mężczyzn.

Dziękujemy za pomoc, wielkie serce i otwartość na potrzeby ludzi ubogich i bezdomnych.