Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Dnia 1 listopada 2017 r. na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie 41-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z Panem Dyrektorem Andrzejem Gregorczykiem wzięła udział w kweście organizowanej przez Towarzystwo Św. Brata Alberta w Krośnie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich kwestujących oraz hojności osób odwiedzających groby swoich bliskich zmarłych zebrano kwotę 21.801,37 zł., w tym młodzież ZSP Nr 1 im. Jana Szczepanika zebrała kwotę – 4.455,68 zł. Środki zebrane w kweście zostaną przeznaczone na potrzeby „Kuchni dla Ubogich” oraz schroniska dla bezdomnych mężczyzn.

Dziękujemy za pomoc, wielkie serce i otwartość na potrzeby ludzi ubogich i bezdomnych.