Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

W niedzielę, 3 grudnia 2017 r. nasze uczennice wsparły akcję zbierania funduszy dla krośnieńskiego hospicjum. Mimo niesprzyjającej aury, Monika Barabasz i Natalia Klamut  z klasy 3 LO d kwestowały przed Kościołem św. Piotra i Jana z Dukli, sprzedając świąteczne pierniki wraz z innymi uczniami z krośnieńskich szkół. Dziękujemy za okazane serce!