Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

W dniu 1 grudnia 2017r. na terenie naszej szkoły rozpoczął swoją działalność Klub Konsumentów. Partnerem szkoły w działalności tego Klubu jest Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Piłsudskiego 28a.

W ramach działalności Klubu prowadzone będą zajęcia z uczniami, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzą na temat praw konsumenta na rynku. Fachowych porad udzielał będzie Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta.

Opiekunem jest Pani Anna Karaś

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

www.rzecznicy.konsumentow.eu