Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W dniu 1 grudnia 2017r. na terenie naszej szkoły rozpoczął swoją działalność Klub Konsumentów. Partnerem szkoły w działalności tego Klubu jest Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Piłsudskiego 28a.

W ramach działalności Klubu prowadzone będą zajęcia z uczniami, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzą na temat praw konsumenta na rynku. Fachowych porad udzielał będzie Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta.

Opiekunem jest Pani Anna Karaś

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

www.rzecznicy.konsumentow.eu

facebook_page_plugin