24 XI br. odbył się w szkole I etap XIII ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg". Nagrodą główną jest płatny staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Opiekunami olimpiady byli p. Teresa Belcik, p. Magdalena Wydra i p. Damian Pulnar. Na konkurs w naszej szkole zgłosiło się 23 uczniów, wszystkim gratulujemy odwagi i dziękujemy za udział. Do drugiego etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 12 grudnia w Rzeszowie w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania zakwalifikowało się 5 osób:

1. Rafał Gazda
  2. Sebastian Gargasz
  3. Weronika Krzywda
  4. Izabela Wilk
  5. Aleksandra Fejkiel

Życzymy wszystkim powodzenia w następnym etapie !!!