Współpraca:Szukaj

W dniu 21.11.2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursów zorganizowanych we wszystkich klasach liceum w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Laureaci:

KONKURS PLASTYCZNY:

Kl. I

 1. Kinga Józefczyk kl. I a LO
 2. Kamila Kobak kl. I c LO
 3. Maria Kowalska kl. I b LO

Kl. II

 1. Aleksandra Kowalska kl. II d LO
 2. Natalia Wojnar kl. II d  LO
 3. Karolina Masłyk kl. II e LO

Kl. III:

 1. Aleksandra Majocha kl. III b LO
 2. Karol Różycki kl. III e LO
 3. Sylwia Janas kl. III b LO

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Kl. I

 1. Karolina Mlicka kl. I c LO
 2. Ilona Wietecha kl. I d LO
 3. Katarzyna Kulpińska kl. I a LO

Kl. II

 1. Emilia Śmietana kl. II d LO
 2. Klaudia Głowacka kl. II a LO
 3. Jakub Rygiel kl. II e LO

Kl. III

 1. Monika Trybus kl. III d LO
 2. Patrycja Pawłowska kl. III d LO
 3. Paula Orlof kl. III d LO

 

KONKURS LITERACKI

 1. Wioletta Boroń kl. II d LO
 2. Dawid Gruszczyk kl. I a LO
 3. Weronika Wąś kl. II c LO

 

Organizatorzy – Magadalena Kasza, Anna Delimat

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk