Współpraca:Szukaj

W dniu 9 listopada br., w naszej szkole odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze pn.Wybieram wybory”.

 

Z 6 834 uczniów biorących udział w konkursie do II etapu zakwalifikowało się 434 młodych ludzi w tym tylko 12 z województwa podkarpackiego. W gronie najlepszych jest uczennica klasy II LO a - Ilona Lula.

Opiekunem uczennicy jest nauczyciel wiedzy o społeczeństwie p. Teresa Belcik.

Gratulujemy i życzymy połamania pióra w kolejnym etapie!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk