Współpraca:Szukaj

W dniu 27 października 2017r. organizatorzy Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej ogłosili listę osób zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady. Spośród ponad 7 000 uczestników z całej Polski wyłonionych zostało 534 osoby, które będą walczyć dalej. Wśród tych szczęśliwców jest również uczeń naszej szkoły, PAWEŁ KROK z klasy IV TS. Teraz Pawła czeka etap okręgowy, który odbędzie się 1 grudnia 2017r.
Pawłowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun olimpiady: mgr Anna Karaś

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk