Współpraca:Szukaj

W dniu dzisiejszym tj. 19 października 2017r. został przeprowadzony etap szkolny V Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W turnieju zmagało się 21 uczniów naszej szkoły z klas o profilu turystycznym. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań zamkniętych.

Oto finaliści szkolnego etapu Olimpiady:

I miejsce - Agata Sitar z kl. 3 TT

II miejsce - Karolina Pitrus z kl. 1 TT

III miejsce ex aequo - Paulina Musiał i Wiktoria Ziemba z kl. 3 TT

Agata Sitar oraz Karolina Pitrus zakwalifikowały się od etapu okręgowego, który odbędzie się 4 stycznia 2018r. w Rzeszowie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk