Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji

Relacja z Niemiec

Strona projektu

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie Logistycznej (szczególnie spedytorów)
Chęć udziału można zgłaszać do 20 września 2017 roku u pani Anny Karaś.

I etap szkolny odbędzie się 4 października 2017 roku

Zachęcam do udziału i spróbowania swoich sił.