Współpraca:Aktualne projekty

Szukaj

Uprzejmie informuję, że nasza szkoła została beneficjentem kolejnego programu ERASMUS+.

Z Narodowej Agencji Programu Erasmus+ - Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, uzyskaliśmy potwierdzenie, że został zatwierdzony do realizacji nasz wniosek pod tytułem: „Schengen 2.0, Leben in Europa ohne Grenzen”, który przygotowywaliśmy wspólnie ze szkołami w Niemczech, Francji, Rumunii i na Węgrzech. Koordynatorem projektu jest szkoła Gemeinschaftsschule Mettlach-Orscholz w Niemczech, z którą już ponad rok temu nawiązaliśmy współpracę.

Nasz projekt będzie realizowany w latach 2017 – 2020 i będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym. Na jego realizację przyznano nam kwotę 26 070 euro. 

Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Ze strony naszej szkoły projekt koordynuje Pan Prof. Zbigniew Półchłopek i do niego prosimy się zwracać z pytaniami o szczegóły.

Zapraszamy uczniów do pracy w projekcie.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk