Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się w poniedziałek 4 września 2017 roku o godz. 8.30.

Po inauguracji oraz po spotkaniach z wychowawcami klas, nastąpi przejście do kościoła Franciszkanów, gdzie o godz. 10.30 odbędzie się uroczysta msza św. w intencji całej społeczności szkoły.

Zapraszamy!