"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Współpraca:Szukaj

Spotkanie organizacyjne dla uczniów zakwalifikowanych do udziału w stażu zawodowym w miesiącu lipcu 2017r. realizowanym w ramach projektu

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017r. o godzinie 10:30 w sali B3

Obecność na spotkaniu obowiązkowa!!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk