Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im Jana Szczepanika jest to zespół rodziców - reprezentantów klas. Składa się ona z 17 osobowej Komisji Rewizyjnej.

Jej działalność opiera się miedzy innymi na rozpatrywaniu podań i próśb, które wpływają do niej, a dotyczą zakupu pomocy szkolnych, książek, czasopism do biblioteki szkolnej, dopłat do wycieczek klasowych, dopłat do imprez szkolnych, nagród w konkursach dla najlepszych uczniów i klas, zwolnień z opłat na fundusz Rady Rodziców oraz przyznania zapomóg dla uczniów w wypadkach losowych.

Przez cały rok prowadzi zbiórkę składki na fundusz Rady Rodziców. Działalność jej jest ściśle związana z życiem i działalnością szkoły. Rada rodziców opiniuje nauczycieli ubiegających się o wyższy stopień awansu zawodowego.

Do prezydium Rady Rodziców od roku szkolnego 2020/21 należą:

- Przewodniczący: Pani Elżbieta Łopata
- Z-ca przewodniczącego:
- Skarbnik:
- Sekretarz:
 
 
facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk