Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych
oraz ostatnich klas szkół podstawowych
na III warsztaty fantastyki
SzczepaniCon.

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

Finał WKW o J. Szczepaniku Pokaz sprawności działania służb ratowniczych  Kabaret SSOK   Zdjęcia z pikniku i pokazów sprawności działania służb ratowniczych i występu kabaretu SSOK - cz1 oraz z finału W K W "Jan Szczepanik- polski Edison" 2017 dla gimnazjalistów - cz2 w szkolnej galerii.