Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

W szkole są jeszcze wolne miejsca, więcej informacji pod adresem oraz w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy!

Od 22 sierpnia przyjętych uczniów zapraszamy po odbiór legitymacji szkolnych.

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z pięknego Penziónu Pltník w Červeným Kláštorze na Słowacji

Relacja z Niemiec

Strona projektu

Finał WKW o J. Szczepaniku Pokaz sprawności działania służb ratowniczych  Kabaret SSOK   Zdjęcia z pikniku i pokazów sprawności działania służb ratowniczych i występu kabaretu SSOK - cz1 oraz z finału W K W "Jan Szczepanik- polski Edison" 2017 dla gimnazjalistów - cz2 w szkolnej galerii.