Pedagog szkolny: mgr Katarzyna Sterkowiec
W roku szkolnym 2010/11 w naszej szkole uczy 78 nauczycieli.
Lista nauczycieli według komisji przedmiotowych.
Komisja Przedmiotów Humanistycznych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Teresa Belcik | wiedza o społeczeństwie technologia i towaroznawstwo towaroznawstwo podstawy projektowania odzieży pracownia modelowania (odzieży) |
mgr | Elżbieta Brynecka | wiedza o kulturze |
mgr | Anna Delimat | nauczyciel bibliotekarz |
mgr | Małgorzata Fejkiel | język polski |
mgr | Halina Figat | geografia |
mgr | Małgorzata Frączek | geografia |
mgr | Bartosz Gałązka | język polski |
mgr | Marek Gancarz | historia, wiedza o społeczeństwie wiedza o kulturze |
mgr | Magdalena Hejnar | religia |
mgr | Magdalena Hołowicka-Szubra | język polski |
mgr | Krystyna Janocha | geografia geografia turystyczna |
mgr | Magdalena Kasza | nauczyciel bibliotekarz |
mgr | Bogusława Kopczyk | język polski |
mgr | Edyta Krężałek | język polski |
mgr | Barbara Krukar | religia |
mgr | Jadwiga Kupczyk | język polski |
mgr | Damian Pulnar | historia |
mgr | Aneta Rosenbaiger | historia wiedza o społeczeństwie |
mgr | Renata Szuba | religia |
mgr | Katarzyna Ukleja | język polski |
mgr | Magdalena Wydra | historia |
mgr | Elżbieta Zajdel | nauczyciel bibliotekarz |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Humanistycznych: 22
Komisja Języków Obcych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Joanna Bober | język angielski |
mgr | Michalina Cymerman | język angielski |
mgr | Irena Dziadosz | język niemiecki język rosyjski |
mgr | Karolina Ginalska | język angielski |
mgr | Małgorzata Hejnar | język angielski |
mgr | Irena Jakubowicz | język angielski |
mgr | Krystyna Kenar | język francuski |
mgr | Elżbieta Kozielec | język niemiecki |
mgr inż. | Janusz Leczek | język niemiecki |
mgr | Monika Leczek | język angielski |
lc. | Elżbieta Lenik | język angielski |
mgr | Zbigniew Półchłopek | język niemiecki |
mgr | Jerzy Rapa | język angielski |
mgr | Monika Szczurek | język niemiecki |
mgr | Ewelina Tokarz | język angielski |
Liczba nauczycieli w Komisji Języków Obcych: 15
Komisja Przedmiotów Ścisłych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Maria Brożek - Klara | matematyka |
mgr | Anna Finfa | matematyka |
mgr | Andrzej Gregorczyk | matematyka |
mgr | Kinga Juszczęć-Konopka | biologia |
mgr inż. | Stanisław Kijowski | technologia informacyjna pracownia ekonomiczno-informatyczna pracownia ekonomiczna specjalizacja |
mgr | Agnieszka Korzec | biologia |
mgr inż. | Alicja Kowalik | matematyka organizowanie procesów produkcyjnych pracownia modelowania odzieży |
mgr | Beata Madejska | technologia informacyjna pracownia ekonomiczno - informatyczna pracownia ekonomiczna obsługa informatyczna w turystyce |
mgr | Elżbieta Marczuk | matematyka |
mgr | Agata Niepokój | biologia |
mgr | Anna Pelc - Zygmunt | fizyka i astronomia |
mgr | Marzena Prajsnar | chemia |
mgr | Andrzej Rosenbaiger | technologia informacyjna pracownia ekonomiczno - informatyczna obsługa informatyczna w turystyce |
mgr inż. | Teresa Sawaryn | ekonomika specjalizacja chemia podstawy ekonomii |
mgr | Marta Styczeń | fizyka i astronomia |
mgr | Mateusz Uchman | matematyka |
mgr inż. | Władysław Wojtyczek | technologia informacyjna |
mgr | Anna Zając | matematyka |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Ścisłych: 18
Komisja Wychowania Zdrowotnego i Sportu
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Marta Bobusia | wychowanie fizyczne |
mgr | Łukasz Głowiński | wychowanie fizyczne zajęcia rewalidacyjne |
mgr | Paweł Guzik | wychowanie fizyczne |
mgr | Rafał Kustroń | wychowanie fizyczne |
mgr | Stanisław Nowak | wychowanie fizyczne |
mgr | Monika Szuba | wychowanie fizyczne |
mgr | Marcin Turek | przysposobienie obronne |
mgr | Witold Zatorski | wychowanie fizyczne |
Liczba nauczycieli w Komisji Wychowania Zdrowotnego i Sportu: 8
Komisja Przedmiotów Zawodowych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Stanisław Bieda | statystyka podstawy ekonomii ekonomika pracownia ekonomiczna specjalizacja |
mgr | Anna Bogacz | zajęcia praktyczne (pocztowo - telekomunikacyjne), usługi pocztowe, środki transportu organizowanie procesów produkcyjnych marketing i sztuka negocjacji w spedycji podstawy prawa transportowego techniki biurowe zarządzanie działalnością spedycyjną |
mgr inż. | Marta Bożek - Pocenty | podstawy przedsiębiorczości pracownia materiałoznawstwa |
mgr | Krystyna Ćwiąkała | specjalizacja podstawy przedsiębiorczości rachunkowość podstawy ekonomii podstawy rachunkowości rachunkowość przedsiębiorstw |
mgr | Anna Karaś | ekonomika handlu ekonomika logistyka rachunkowość środki transportu |
mgr | Ewa Kłos | ekonomika przedsiębiorstw ekspedycja i przewóz poczty podstawy spedycji i transportu reklama usługi telekomunikacyjne rachunkowość handlowa rachunkowość |
mgr | Bernarda Kniażyńska | technika biurowa techniki biurowe pracownia ekonomiczna marketing marketing i sztuka negocjacji w spedycji |
mgr | Grażyna Korzec | prawo elementy prawa ekonomia i prawo w turystyce specjalizacja kultura zawodu |
mgr | Zbigniew Koziana | rachunkowość przedsiębiorstw specjalizacja geografia |
mgr | Janina Kubit | ekonomika handlu elementy prawa ekonomika przedsiębiorstw rachunkowość rachunkowość przedsiębiorstw |
mgr | Dorota Lenik | marketing usług turystycznych |
mgr | Angelika Majkut | specjalizacja rachunkowość handlowa rachunkowość obsługa ruchu turystycznego podstawy turystyki marketing usług turystycznych zasady rachunkowości |
. | Grażyna Prorok | zajęcia praktyczne - odzieżowe |
. | Wiesława Szwast | zajęcia praktyczne - odzieżowe pracownia wytwarzania modeli odzieży |
mgr | Maria Wdowiarz | podstawy ekonomii |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Ekonomicznych: 15