Wiarygodna szkoła

Współpraca:Szukaj

Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1 im. Jana Szczepanika

Od 1 września rozpoczynamy kształcenie w zawodach:

Krawiec: dla osób kreatywnych, zainteresowanych projektowaniem i wykonywaniem wyrobów odzieżowych przy użyciu nowoczesnych maszyn i programów komputerowych, dążących do uzyskania umiejętności dobierania metod
i instrumentów promocji kolekcji oraz planowania działań logistycznych związanych z jej sprzedażą. Absolwent szkoły będzie przygotowany do zatrudnienia w galeriach handlowo-odzieżowych, w salonach mody, sukien ślubnych, a także będzie gotowy na założenie własnej działalności gospodarczej.

Sprzedawca: dla osób przedsiębiorczych, łatwo nawiązujących kontakt z innymi, lubiących pracę
z urządzeniami elektronicznymi i programami komputerowymi, chcących pozyskać umiejętność stosowania nowoczesnych technik sprzedaży, sporządzania dokumentów związanych z obrotem towarowym, prowadzeniem działań reklamowych
i marketingowych. Absolwent będzie gotowy do założenia własnej firmy. Pracownicy w tym zawodzie są poszukiwani na rynku pracy.

facebook_page_plugin