Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Przedstawiamy ofertę fakultetów, które będą realizowane od klasy drugiej przez uczniów obecnych klas pierwszych naszego V Liceum Ogólnokształcącego.

Proszę uczniów klas pierwszych i Rodziców o szczegółowe zapoznanie się z ofertą i procedurami jej wdrażania, a także głębokie przemyślenie wyboru z uwzględnieniem w szczególności: zainteresowań, zdolności, kierunku przyszłych studiów.

Wyboru należy dokonać do 19 stycznia!