W dniach 31.05.2016 r. do 05.06.2016 r. odbyła się wycieczka klas III TE i I TT/TO wraz  z opiekunami:  p. Anetą Rosenbaiger, p. Andrzejem Rosenbaiger i p. Marcinem Turkiem do Chłopów k/Kołobrzegu. W trakcie pobytu mieliśmy możliwość zobaczenia: Sarbinowa, Kołobrzega, gdzie zwiedzaliśmy Skansen Morski, Latarnię Morską oraz pływaliśmy statkiem po Bałtyku. W drodze powrotnej z Kołobrzegu oglądaliśmy Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy. Codziennie odbywaliśmy długie spacery brzegiem morza, a najdłuższą wędrówką była piesza wycieczka do Mielna. Wieczorami czas spędzaliśmy na wspólnym śpiewaniu, grach, zabawach oraz podziwianiu zachodów słońca. Najwytrwalsi wstawali o 4 rano by podziwiać wschody słońca. Wszystkim dopisywały świetne humory zwłaszcza, że wróciliśmy opaleni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - link

Autorzy: opiekunowie wraz z uczniami.