W ostatnich dniach miało miejsce wiele wydarzeń podkreślających rangę naszej szkoły.

Z prawdziwą satysfakcją informuję, że:

- nasz wniosek do programu Erasmus+ pod nazwą "Po doświadczenie na europejski rynek pracy!" został zatwierdzony do realizacji ze środków EFS Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego"

- w piątek 3 czerwca w naszej szkole była zorganizowana debata oświatowa nt. "Nadzór pedagogiczny" z udziałem m. in. Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna, Wicekuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału w Krośnie PCEN i ponad 70 dyrektorów szkół rejonu krośnieńskiego

- w piątek 3 czerwca w Warszawie Kierownik Kształcenia Praktycznego wraz z dwiema nauczycielkami odebrał przyznany szkole tytuł laureata "Szkoła zawodowa najwyższej jakości"

- w piątek 3 czerwca w RCKP odbył się wspaniały koncert jubileuszowy kabaretu SSOK

- ... w najbliższych dniach kolejne wydarzenia.

O szczegółach tych wydarzeń poinformujemy już wkrótce.