W dniu 24 maja 2016 r., w odbył się finał IX Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta ph. „Kupuj z głową”. Organizatorem konkursu byli nauczyciele grupy ekonomicznej i hotelarskiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli.

Konkurs poprzedziła konferencja naukowa ph. „Kupuj z głową” zorganizowana przez nauczycieli „Rozwadowskiego Ekonomika”. Konferencja odbyła się pod patronatem Starosty Stalowowolskiego oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniu 19 maja 2016 r.
W konkursie wzięło udział 28 uczestników. Uczennica naszej szkoły, Marzena Balawajder z klasy III TH zajęła II miejsce. Otrzymała dyplom i cenne nagrody rzeczowe.
Marzenie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun:  mgr Anna Karaś

Więcej informacji na stronach:
konkurs wiedzy o prawach konsumenta
kupuj z głową