Ogłaszamy konkurs na baner reklamowy zawodu Technik przemysłu mody. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału. Zgłoszenia przyjmują: p. Teresa Belcik i p. Andrzej Rosenbaiger. Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2016 r.

Regulamin konkursu na baner reklamowy zawodu

Technik przemysłu mody”

1. Cele konkursu:

1.Celem konkursu jest wybranie banera promocyjnego do zawodu „Technik przemysłu mody”, który mógłby być wykorzystany na stronie internetowej tego kierunku.

2. Rozwijanie twórczej i aktywnej postawy uczniów, ich zainteresowań, talentu plastycznego i artystycznego.

B. Warunki udziału w konkursie:

1. Konkurs ma charakter zamknięty – mogą w nim wziąć udział tylko uczniowie naszej szkoły.

2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 prace.

3. Zwycięzcy konkursu akceptują fakt, że nagrodzone i wyróżnione projekty stają się własnością ZSP nr 1 w Krośnie. Finaliści konkursu zrzekają się praw autorskich do projektów składając oświadczenie nieodpłatnym zrzeczeniu się praw na rzecz Zespołu Szkół nr 1 w Krośnie. Wzór oświadczenia, o którym mowa w pkt.3, stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.

C. Wymagania jakie powinien zawierać projekt:

1. Pracę należy przygotować w dowolnym programie graficznym i zapisać w rozszerzeniu własnym dla tego programu kopię grafiki należy zapisać w rozszerzeniu gif. lub jpeg.

2. Baner może mieć charakter statyczny. Może też być wykonany w dowolnej technice animacyjnej.

3. Baner „Technik przemysłu mody” powinien mieć ograniczoną wielkość by pasował do strony (przynajmniej 1000 pikseli szerokości i 137 pikseli wysokości).

4. Baner powinien zawierać nazwę kierunku „Technik przemysłu mody”.

5. Organizator przewiduje ewentualne wykorzystanie logo szkolnego na potrzeby wykonania banera.

D. Miejsce i termin składania prac konkursowych:

1. Prace w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca 2016 r. należy składać w wersji elektronicznej w sekretariacie szkoły. Praca powinna być zapisana na płycie CD lub DVD.

2. Autor projektu oprócz nośnika elektronicznego dostarcza wydruk z przygotowanym projektem oraz wydrukowane oraz podpisane oświadczenie (załącznik nr 1 do regulaminu). Praca musi być podpisana (imię, nazwisko, klasa).

3. Organizator konkursu nie zwraca prac.

E. Kryteria oceny prac konkursowych:

1. Prace zostaną poddane ocenie przez Komisję Konkursową składającą się z 3 członków, przewodniczącym komisji jest Dyrektor Szkoły.

2. Komisja dokona oceny prac konkursowych zgodnie z następującymi kryteriami.

3. Nawiązanie do tematu przemysłu mody.

4. Oryginalność, kreatywność ( z tzw. Twistem), niepowtarzalny charakter projektu, wywoływanie pozytywnych skojarzeń, nieszablonowość, precyzja wykonania.

5. Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości na stronie internetowej szkoły pod adresem  http://zsp1.fc.pl  oraz na tablicach informacyjnych w szkole.

F. Nagrody:

1. Przewiduje się przyznanie nagrody głównej i wyróżnień.

2. Projekty nagrodzone będą wykorzystane na szkolnej stronie internetowej w całości lub części.

3. Organizator konkursu może przyznać wyróżnienia osobom, których prace uznano za interesujące.

4. Organizator konkursu zostawia sobie prawo do opublikowania wyników konkursu w mediach i Internecie.

Twórczej i przyjemnej pracy oraz wielu pomysłów życzą Organizatorzy konkursu :

Teresa Belcik, Andrzej Rosenbaiger.