Paulina Puchyrska uczennica kl. III Technikum Odzieżowego zaprojektowała kolekcję ubiorów. Spośród wielu prac nadesłanych z całej Polski, kolekcja Pauliny zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego konkursu – Kreacje – Prowokacje.

Gala finałowa odbyła się w dniu 8 kwietnia w Radomiu, gdzie Paulina prezentowała uszyte własnoręcznie ubiory oraz dodatki. Ponadto w roli modelek wystąpiły uczennice naszej szkoły:

• Basamania Marcelina z kl. I TO,
  • Woreczek Diana
  • Angelika Hedesz z kl. III TT.

Modelki prezentowały się pięknie zdobywając uznanie publiczności, co można zobaczyć na zdjęciach.

link do strony Technikum Przemysłu Mody

link do galerii

.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!