Miło poinformować społeczność naszej szkoły iż, uczennica klasy III TT/TO Martyna Wacławik została decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Łodzi zakwalifikowana do eliminacji centralnych.
W tegorocznej III edycji Olimpiady w etapie okręgowym wzięło udział 215 uczniów z całej Polski próg punktowy wynosił 76 pkt. a Martyna zakwalifikowała się na miejscu 17.
Zawody centrale będą miały miejsce 20 - 23 kwietnia 2016 r. na Uniwersytecie Łódzkim w Spale.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zawodnikom za udział w eliminacjach szkolnych i okręgowych i serdecznie gratulujemy Martynie która, weźmie udział w trzecim etapie zmagań olimpijskich. Powodzenia!
Opiekun uczestników: Angelika Majkut