W związku ze zbliżającymi się "Podkarpackimi Spotkaniami  Edukacyjnymi", które odbędą się w dniu 29 stycznia 2016 r. w Krośnie, serdecznie zapraszamy Dyrektorów oraz młodzież szkół ponadgimnazjalnych do zwiedzania ekspozycji dwudziestu uczelni wyższych. Poniżej przedstawiamy listę wystawców którzy zaprezentują swoja ofertę edukacyjną. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do budynku sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie mieszczącej się przy ulicy Podkarpackiej 16.
  1. Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie
  2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie