Od początku stycznia do końca lutego 2016 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie prezentowana będzie indywidualna wystawa prac uczennicy klasy I LO b Sylwii Janas pod hasłem:

CUDA Z PAPIERU.

Na wystawie znalazły się prace zaprojektowane i wykonane przez uczennicę z wykorzystaniem techniki orgiami. Większość prezentowanych na wystawie prac została wykonana w technice modułowej. Jest to niezwykle pracochłonna technika, która wymaga zarówno wielkiej cierpliwości, jak i precyzji w dopasowywaniu poszczególnych elementów konstrukcji danego wyrobu.
Wystawa została opracowana i zaaranżowana, wspólnie z uczennicą, przez Martę Bożek-Pocenty, Magdalenę Kaszę oraz Elżbietę Zajdel.
Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tych niezwykłych prac Sylwii  zapraszamy do odwiedzenia wystawy.
Link do galerii.

Opracowała : M. Bożek-Pocenty