Pierwsze miejsce i awans na zawody centralne

Miło jest nam poinformować wszystkich uczniów „Szczepanika”, i nie tylko, o dużym osiągnięciu, jakim jest niewątpliwie sukces naszych tenisistek stołowych. 14 grudnia w Nowej Sarzynie odbyły się finały wojewódzkie w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła zakwalifikowała się do tych rozgrywek zdobywając drugie miejsce w rejonie. Na awans zapracowały tak naprawdę cztery nasze dziewczęta, chociaż tylko trzy mogły reprezentować szkołę w finale wojewódzkim. W samym finale poziom grających był wyrównany i bardzo wysoki. Dziewczęta w kwalifikacjach do finału musiały stoczyć kilka niezwykle zaciętych pojedynków. W samym finale zagrały na bardzo wysokim poziomie sportowym i bez straty seta zdobyły to wielkie wyróżnienie, premiowane awansem do rozgrywek centralnych, które prawdopodobnie zostaną przeprowadzone w czerwcu w Łodzi.

Szkołę reprezentowały: Jucha Patrycja – klasa II LO d, Kuliga Katarzyna  - klasa I LO e, Wiktoria Stasz –  klasa III LO d oraz Ewelina Kubas – klasa I TE. Serdecznie gratulujemy wyniku.